Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Kurumsal

Hakkımızda

Kartal inşaat firması olan Tozkoparan inşaat,Hasan TOZKOPARAN tarafından kurulmuştur.Firma 1971 den bu yana İstanbul başta olmak üzere bir çok projeye imzasını atmıştır.

Hamza TOZKOPARAN yönetiminde sertörde 3 nesildir durmaksızın faaliyet gösteren firma,bir çok aileyi uygun koşullarla ev sahibi yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir.

Firma,sektördeki teknolejik yenilikleri takip ve projelerinde uygulama vizyonu ile birlikte yapım sonrası satış ve satış sonrası hizmetler konusunda da müşterilerin memnuniyetine büyük önem vermekte ve bununla ilgili personelini sürekli eğitmektedir.

İnşa ettiğimiz her proje kusursuz bir takım çalışmasının eseridir. Yeni olanın peşinden giden, her gün daha iyisi için çabalayan ve her durumda vazgeçmeden çözüm üreten çalışanlarımızla ortaya koyduğumuz bir güç var. İşte biz, her gün bu güçten aldığımız ilhamla çalışmaya devam ediyoruz, daha da büyük mutlulukları hep birlikte inşa ediyoruz.

Vizyon

Firmamızın her konuda büyüme ve gelişmesini sürekli kılmak ve inşaat sektöründe ön sıralarda yer almak.

Misyon

Kaliteden asla ödün vermeden,çağdaş,optimum maliyetli çözümlerle projeleri,işi taahhüt edilen zamanda,kurallarına göre eksiksiz olarak teslim etmek.Sertöre farklı bir boyut getirerek,genç ve dinamik yapısıyla değişim ve yenilikleri işinin her alanına yansıtmak.